המלצה מצולמת של צבי גלי


מפגש שהתקיים ב- 30/12/2012 בתל אביב בנושא של קורות חיים ממותגים.

מנהל פרויקטים בכיר שעבד 15 שנה בחברת אמדוקס, שעבר את התהליך הייחודי של שידרוג קורות החיים שלו לקורות חיים ממותגים ביחד עם נורית:

תמלול ההוידאו:

שמי צבי, פיטרו אותי ממקום העבודה שלי ולשמחתי הרבה…

נורית: ספר גם מה התפקיד שלך.

צבי גלי: אני מנהל פרויקטים, עבדתי בחברת אמדוקס. כעובד בחברת אמדוקס היו לי קורות חיים מעודכנים כלך הזמן כי החברה היתה מציגה את זה (קורות החיים) ללקוחות שהייתי עובד איתם כך שכבר היה לי מצב די טוב מבחינת קורות חיים. קורות החיים האלה עבור שידרוג מעבר למה שהחברה (אמדוקס) כתבה באחת החברות שמפרסמות דרך האינטרנט ובנוסף לזה החברה (אמדוקס) הפנתה אותי לייעוץ בחברת כח אדם וגם הם שידרגו את קורות החיים כך שהם היו מאוד מאוד משודרגים.

נורית: פנה אליי אחרי ששידרגו את קורות החיים שלו פעמיים, זה מה שהוא מנסה להגיד פה.

צבי גלי: אני שלחתי את הקורות חיים האלה (לפני השדרוג אצל נורית) להרבה מאוד משרות ולא חזרו אליי.

צבי שידרג את קורות החיים שלו אצל נורית וחזרו אליו מהרבה מקומות ותוך 4 חודשים מרגע השידרוג אצל נורית, התחיל לעבוד במקום חדש כאשר באמצע הוא חזר לעבוד חודשיים באמדוקס וגם היו את חגי תשרי באמצע.

צבי גלי מתוך ההמלצה באתר: לאחר שיכתוב קורות החיים ע"י נורית חל שיפור רב במספר התשובות ויותר מכך- התשובות היו ממוקדות יותר למשרות אותם חיפשתי.

צבי גלי: חייב להגיד (שבתחום שלי) גם התהליכים (של המיון)  הם מאוד מאוד ארוכים. זאת אומרת, זה לא כמו בפעם הקודמת שחיפשתי עבודה. התהליכים לוקחים הרבה מאוד זמן גם כאשר קורות החיים נראים טוב וגם כאשר המעסיקים רוצים את המועמד, צריך להגיע להרבה מאוד ראיונות (בתוך אותה חברה) והתהליך הזה לוקח זמן. לאחר השידרוג אצל נורית, כולל הכל (כולל זה שחזר לעבוד חודשיים באמצע באמדוקס וכולל החגים – חגי תשרי)  לקח 4 חודשים ברוטו על לחתימת חוזה עבודה במקום חדש.

ההכנה הזאת של קורות החיים והיכולת שלי להגיע לראיונות עבודה בצורה הרבה יותר מקצועית, הרבה יותר מוכנה, זה דבר שתרם לי המון ובעצם בזכות זב הצלחתי למצוא את מקום העבודה ואני חייב לומר תודה לנורית.

נורית: משהו שכתבת לי בהמלצה באתר שמאוד אהבתי שאמרת שזה (התהליך איתי) נתן לך אמונה וביטחון.

צבי גלי: התהליך הזה של כתיבת קורות החיים מחדש בעזרת השאלון, נתן לי הרבה מאוד ביטחון ואמונה ביכולות שלי כי בעצם אחרי הרבה מאוד זמן שלא חיפשתי עבודה, אני עבדתי יותר מ- 15 שנה באמדוקס והייתי צריך להיזכר מה עשיתי גם לפני זה ולהתעלם מההתפתחות המוכוונת ע"י החברה מבחינה מקצועית שקרתה לי ולנסות להבין בעצם מה הדברים החזקים שעשיתי ומה אני באמת אוהב לעשות, מה אני יכול לעשות ובאמת כל הדברים האלו ביחד יצרו אצלי הרבה מאוד ביטחון וזה דבר נורא חשוב שמגיעים בסופו של דבר לריאיון עבודה, להגיע עם אמונה, עם ביטחון, להגיע כשאני יודע מה אני רוצה לעשות ומה אני יכול להשיג, זה משנה את כל המצב בעצם ברגע הריאיון עצמו והיתה לזה (לתהליך עם נורית) תרומה גדולה מאוד.

נורית: גם סיפרת לי שהיית בריאיון עבודה באיזשהו מקום והמראיין אפילו החמיא לך על קורות החיים שלך.

צבי: נכון, המראיין אמר איזה קורות חיים יפים.

נורית: כמה זמן אתה עובד במקום העבודה החדש?!

צבי: משהו כמו 3 חודשים ואני יכול להגיד שזה מקום עבודה שמאוד התאים לי.

נורית: זו לא היתה פשרה…

צבי גלי: זו (העבודה שמצאתי) לחלוטין לא היתה פשרה ובעצם אני יכול להגיד שמציאת מקום עבודה זה לא רק למצוא עבודה מבין כל המבחר שיש, איזשהו מקום שיסכים לקבל אותי אלא זה בעצם התאמה משני הצדדים – זה גם חברה שאני מוכן לקבל אותה מתוך הבנה שאני אצליח בה וגם החברה מאמינה שאני אצליח בחברה הזו.

היי נורית

תודה רבה על העידוד, העזרה וקורות החיים. אני מצרף המלצה על החוויה.

בתחילת תהליך חיפוש המשרה הבאה שלי זכיתי לתשובות בודדות למשלוח קורות החיים שלי, לאחר שיכתוב קורות החיים ע"י נורית חל שיפור רב במספר התשובות ויותר מכך- התשובות היו ממוקדות יותר למשרות אותם חיפשתי.

השינוי בתגובה לקורות החיים שלי היה הפתעה עבורי מאחר וקורות החיים כבר עברו שידרוג של שני גורמים מקצועייםלמרות זאת נורית שינתה את קורות החיים מתיאור תפקידים בשפה שהיתה מובנת רק לאנשים שעבדו בחברה בה עבדתי בעבר לקורות חיים ברורים ושיווקים.

התהליך שנורית הובילה דרש ממני מחשבה של מספר ימים על מה היו הישגי המקצועיים (בלי לתת על כך את הדעת, התעלמתי מכך לחלוטין בקורות החיים המקוריים)  תהליך זה גרם לי להבין טוב יותר מה המשרה המתאימה לי ולבנות בצורה טובה יותר את האמונה שאמצא מקום עבודה מתאים לציפיותיי.

מצאתי מקום עבודה מתאים לאחר 4 חודשים הכוללים את חופשת הקיץ והחגים!

צבי גלי

Zvi Gali – Project Manager

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *