שלומית

נורית אגמי ייעוץ קריירה

"…אני מודה לך כל ההכוונה המקצועית והייעוץ קריירה שהיה מדויק ונכון. אני נמצאת היום במקום הנכון לי ואני ממש מרוצה וזה הרבה בזכותך…."
אני עובדת בתחום המרקום – תקשורת שיווקית. עבדתי באותה חברה 5 שנים, זו חברה שמארגנת כנסים ולא הייתי מרוצה מהתפקיד שלי שם. חשבתי לעשות הסבה מקצועית – לקחת קורס שמחירו 14,000 שקלים. פניתי לנורית כדי להתייעץ איתה. לאחר הפגישה הבנתי שיש לי עוד הרבה מקום להתפתחות ולהתקדמות בתוך התחום של תקשורת שיווקית כי אני עושה רק חלק מהדברים. היא המליצה לי לחפש מקום עבודה אחר להישאר בתחום שלי והסבירה לי איך להתקדם למה שאני באמת רוצה.
לאחר 3 חודשים התחלתי לעבוד בתפקיד מרקום בחברה אחרת ואני ממש מרוצה. התפקיד באמת אחר לגמרי למרות שקוראים לו גם מרקום. אני נהנית מכל רגע בעבודה החדשה.
תודה שחסכת לי זמן ובזבוז של כסף מיותר.
אני מודה לך כל ההכוונה המקצועית והייעוץ קריירה שהיה מדויק ונכון.
אני נמצאת היום במקום הנכון לי ואני ממש מרוצה וזה הרבה בזכותך.
ישר כוח.

על הכותב

נורית אגמי

Facebook Twitter Google+

נורית אגמי – מנכ"ל רשת אגמי – חברת השמה להייטק ובכירים, חיפוש עבודה וקריירה. נורית בעלת חזון חברתי ופועלת לעזור למחפשי עבודה. מוזמנים ליהנות מהבלוג ומהקורס למציאת עבודה מתאימה מהר וגם להרוויח יותר. מוזמנים להציץ בלוח דרושים הייטק ובכירים שלנו ואנחנו נשמח למצוא לכם את התפקיד הבא שלכם. הבלוג של נורית עוסק בחיפוש עבודה, חיפוש עבודה בהייטק, מגמות בתחום הדרושים כולל דרושים הייטק, מגמות בעולם העבודה העולמי ובשוק בעבודה בישראל.