אורית כהן

נורית אגמי הכוונה מקצועית

"…פניתי לנורית וקיבלתי תשובות מדויקות לאיזה כיוון כדאי לי לפנות ובאיזה תפקיד אני אהיה מרוצה. אני ממליצה בחום על נורית, היא מקצועית והשיטה שלה עובדת. …"
סיימתי את לימודי באוניברסיטה במדעי החברה ועבדתי בעבודה שלא הרגשתי שאני ממצה בה את עצמי. ידעתי מה אני לא רוצה. לצערי, לא ידעתי מה אני כן רוצה לעשות. הלכתי לגרפולוג מאוד מוכר וידוע ומאוד התאכזבתי כי לאחר הפגישה איתו, עדיין לא ידעתי מה הצעד הבא שלי. לא יצאתי ממנו עם תשובות ברורות.
אחותי המליצה לי על נורית כי היא כבר נעזרה בה בתהליך חיפוש העבודה שלה. פניתי לנורית וקיבלתי תשובות מדויקות לאיזה כיוון כדאי לי לפנות ובאיזה תפקיד אני אהיה מרוצה.
אני ממליצה בחום על נורית, היא מקצועית והשיטה שלה עובדת.

על הכותב

נורית אגמי

Facebook Twitter Google+

נורית אגמי – מנכ"ל רשת אגמי – חברת השמה להייטק ובכירים, חיפוש עבודה וקריירה. נורית בעלת חזון חברתי ופועלת לעזור למחפשי עבודה. מוזמנים ליהנות מהבלוג ומהקורס למציאת עבודה מתאימה מהר וגם להרוויח יותר. מוזמנים להציץ בלוח דרושים הייטק ובכירים שלנו ואנחנו נשמח למצוא לכם את התפקיד הבא שלכם. הבלוג של נורית עוסק בחיפוש עבודה, חיפוש עבודה בהייטק, מגמות בתחום הדרושים כולל דרושים הייטק, מגמות בעולם העבודה העולמי ובשוק בעבודה בישראל.