אייל מ.

נורית אגמי

מנהל מחלקת הדרכה בהייטק

"…דיברתי ע"פ "המסר" שכתבנו, חזרתי על המסר שוב ושוב מכל מיני כיוונים והרגשתי הרבה יותר נוח ו"זורם" בראיון."
"בנושא שאלת ציפיות השכר, עשיתי בדיוק כמו שאמרת ועבד פשוט מצוין. הציעו לי חוזה עבודה עם שכר הרבה יותר גבוה לעומת מה שהרווחתי…"

הי נורית,

אני רוצה להודות לך על התהליך. הגעתי אלייך אחרי עבודה רבה שעשיתי עם עצמי ועם יועצים אחרים. וממך קיבלתי את המרכיב הנוסף שהיה חסר לי בקו"ח ושעזר לי מאוד להתחבר למבנה ובהמשך גם להתאים את הקורות חיים למשרות בקלות רבה. בנוסף, קיבלתי ממך את הכלים הטובים והמשמעותיים ביותר ליישום לקראת ותוך כדי ראיון עבודה.
רציתי לעדכן על התהליך.
הראיון עם המנהל המקצועי בחברת X, היה טוב מאוד. דיברתי ע"פ "המסר" שכתבנו, חזרתי על המסר שוב ושוב מכל מיני כיוונים והרגשתי הרבה יותר נוח ו"זורם" בראיון.
הייתי שמח לקבל טיפים נוספים אם יש.
בנושא שאלת ציפיות השכר, עשיתי בדיוק כמו שאמרת ועבד פשוט מצוין. הציעו לי חוזה עבודה עם שכר הרבה יותר גבוה לעומת מה שהרווחתי.
עכשיו אני ממשיך לתהליך "ניהול הקריירה" כמו שאת קוראת לו …
תודה רבה ואשמח להישאר בקשר.

אייל מ.

על הכותב

נורית אגמי

Facebook Twitter Google+

נורית אגמי – מנכ"ל רשת אגמי – חברת השמה להייטק ובכירים, חיפוש עבודה וקריירה. נורית בעלת חזון חברתי ופועלת לעזור למחפשי עבודה. מוזמנים ליהנות מהבלוג ומהקורס למציאת עבודה מתאימה מהר וגם להרוויח יותר. מוזמנים להציץ בלוח דרושים הייטק ובכירים שלנו ואנחנו נשמח למצוא לכם את התפקיד הבא שלכם. הבלוג של נורית עוסק בחיפוש עבודה, חיפוש עבודה בהייטק, מגמות בתחום הדרושים כולל דרושים הייטק, מגמות בעולם העבודה העולמי ובשוק בעבודה בישראל.