שמעון פרס מחפש עבודה

שמעון פרס מחפש עבודה

נורית אגמי חיפוש עבודה השאירו תגובה

שמעון פרס מחפש עבודה

לאחר שהוא סיים את כהונתו בבית הנשיא, שמעון פרס מחפש עבודה וגם הוא עובר בלשכת התעסוקה ובעבודות ה"קלאסיות" של שוק העבודה הישראלי כגון מאבטח, מתדלק, קופאי ועוד…

רוצה למצוא עבודה מתאימה מהר?

להתקדם בקריירה?

להרוויח יותר?

הסרטון, שמעון פרס מחפש עבודה, משלב פארודיה והומור למעשה מראה כמה החברה הישראלית השתנתה (מבצעים של פעם ומבצעים כיום) וכמה שוק העבודה השתנה וכמה העולם שלנו השתנה – לדוגמא: שמעון פרס שימש בעברו גם כשר הדואר. האם מישהו היה מעלה על דעתו שכיום יהיה לנו שר דואר?! שמעון פרס לא מתבלבל ומציין בפני הפקידה בלשכת התעסוקה שהוא היה אחראי גם על דואר נכנס וגם על דואר יוצא. כיום דואר נכנס ודואר יוצא נמצא בעיקר בתיבות המייל של Google.

למרות הסרטון ההומוריסטי שבו שמעון פרס מחפש עבודה, לא בטוח שאי-פעם הנשיא שלנו אכן נאלץ לחפש עבודה. לכן, "שמעון פרס מחפש עבודה" זה כבר סוג של בדיחה בפני עצמה, גם אם יוצרי הסרטון ממש לא התכוונו לכך. כנראה שרק בסרטון הומוריסטי שמעון פרס מחפש עבודה כיוון שבחיים עצמם הוא דילג מגו'ב ממשלתי אחד לאחר. אני לא חושבת ששמעון פרס נאלץ לחפש עבודה דקה אחת בימי חייו והוא לא היה צריך להכין קורות חיים או להתכונן לריאיון עבודה או לעבור על מודעות דרושים (בעידן שלו זה היה בעיקר בעיתונים).
רובנו צריכים לחפש עבודה – בין אם אנחנו שכירים ובין אם אנחנו עצמאים.

רוצים למצוא עבודה מתאימה מהר? להתקדם בקריירה? להרוויח יותר?  לחצו כאן!

דבר אחד ייאמר לזכותו של שמעון פרס שחוש הומור עצמי כנראה לא חסר לו.
יכול להיות שהרבה יותר קל להיות קליל ובעל חוש הומור כשהחיים מחייכים אליך וכל יום של עבודה מרגיש כמו החופש הגדול.
ככה זה כשעובדים בעבודה נוחה עם משמעות ותנאים מפנקים.
כולנו צריכים לעבוד בעבודה שבה אנחנו מרגישים שאנחנו עושים מה שאנחנו אוהבים ולהרגיש שאנחנו עושים משהו משמעותי וגם להיות מתוגמלים בעבור זה.

שמעון פרס, נשיאנו לשעבר, בטוח לא יצטרך לחפש עבודה עם תנאי הפרישה הנוחים שיש לו ויוכל לחיות את שארית חייו ברווחה כלכלית, מבלי לדאוג יום אחד לפרנסה. שמעון פרס חי את החיים הטובים וגם ידע ליהנות מהם. מאחלת לכולנו להיות במצבו של שמעון פרס.

יש כמה דברים שכדאי ללמוד משמעון פרס:
1. לעבוד במשהו שאנחנו אוהבים.
2. לאמץ לנו חוש הומור, כולל חוש הומור עצמי (אף אחד לא יותר מידי חשוב בשביל לקחת את עצמו ברצינות תהומית).
3. לקבל תגמול הולם בעבור העבודה שבה אנחנו נהנים מכל רגע – זה בסדר גמור להרוויח מעולה על מה שהיינו מוכנים לעשות בחינם.
4. ליהנות מהחיים כי החיים קצרים מידי גם כשעוברים את גיל 90.

עכשיו זה קל!

למצוא עבודה מתאימה מהר..

להתקדם בקריירה

להרוויח יותר!

התחל כאן
מומלץ לצפות בסרטון:

קבוצות ששווה
להצטרף אליהן!

על הכותב

נורית אגמי

Facebook Twitter Google+

נורית אגמי – מנכ"ל רשת אגמי – חברת השמה להייטק ובכירים, חיפוש עבודה וקריירה. נורית בעלת חזון חברתי ופועלת לעזור למחפשי עבודה. מוזמנים ליהנות מהבלוג ומהקורס למציאת עבודה מתאימה מהר וגם להרוויח יותר. מוזמנים להציץ בלוח דרושים הייטק ובכירים שלנו ואנחנו נשמח למצוא לכם את התפקיד הבא שלכם. הבלוג של נורית עוסק בחיפוש עבודה, חיפוש עבודה בהייטק, מגמות בתחום הדרושים כולל דרושים הייטק, מגמות בעולם העבודה העולמי ובשוק בעבודה בישראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אל תפספסו: