המלצות של לקוחות על נורית אגמי

המלצות של לקוחות על נורית אגמי

הי נורית,

אני רוצה להודות לך על התהליך. הגעתי אלייך אחרי עבודה רבה שעשיתי עם עצמי ועם יועצים אחרים. וממך קיבלתי את המרכיב הנוסף שהיה חסר לי בקו"ח ושעזר לי מאוד להתחבר למבנה ובהמשך גם להתאים את הקורות חיים למשרות בקלות רבה. בנוסף, קיבלתי ממך את הכלים הטובים והמשמעותיים ביותר ליישום לקראת ותוך כדי ראיון עבודה.
רציתי לעדכן על התהליך.
הראיון עם המנהל המקצועי בחברת X, היה טוב מאוד. דברתי ע"פ "המסר" (נאום המעלית) שכתבנו, חזרתי על המסר שוב ושוב מכל מיני כיוונים והרגשתי הרבה יותר נוח ו"זורם" בראיון. בנושא שאלת ציפיות השכר, עשיתי בדיוק כמו שאמרת ועבד פשוט מצויין.
אני מוזמן ביום ראשון לראיון שני עם נציגת HR, הייתי שמח לקבל טיפים נוספים אם יש.
עכשיו אני ממשיך לתהליך "ניהול הקריירה" כמו שאת קוראת לו …
תודה רבה ואשמח להישאר בקשר.

אייל מ.

ביוני 2013, שלושה חודשים לאחר שאייל הגיע אליי,
הוא התחיל לעבוד בחברת הייטק מצליחה וגדולה וזאת לאחר תקופת אבטלה של שנה וחצי.

נורית בוקר טוב,
אומנם לקח קרוב ל 3 חודשים לשלוח אלייך מכתב המלצה אבל עדיף מאוחר מאף פעם ;

סיימתי תואר ראשון והתחלתי לשלוח קו״ח, מעסיקים לא הרבו לחזור אלי וכשחזרו זה היה למשרות שמבחינתי היה מדובר בהתפשרות. הבנתי שאולי קו״ח שלי הם הבעיה וכך מצאתי את נורית.
נורית ערכה את קו״ח שלי בצורה מיוחדת שמבדילה אותם משאר קו"ח של מאות האנשים שמגישים את מועמדותם לאותה משרה ומבליטה את כישרונותי ויתרונותי.
קו"ח שלי היו ממוקדים יותר כך שיחזרו אלי רק לתפקידים בתחום בו רציתי לעסוק.

הפורמט שבו נורית משתמשת לבניית קו"ח לא זהה לפורמט רגיל שאנו מכירים מכל מיני אתרי תעסוקה ש"מלמדים" כיצד לבנות את הקו"ח והשוני הזה הוא מה שגרם לכך שמעסיקים יחזרו אלי.
אחרי 3 חודשים מצאתי עבודה ולא סתם – מצאתי עבודה בתחום הספציפי שבו חיפשתי ושהיה ניראה לפני שפגשתי את נורית שזה בלתי אפשרי.
המראיין אמר לי שהוא הזמין אותו לראיון עבודה בזכות קורות החיים שלי ושהתקבלתי לעבודה בזכותם.

אני ממליצה בחום להיעזר בשרותיה של נורית. פגשתי אדם מדהים שתמכה בי לאורך כל התהליך ולימדה אותי שיעור חשוב בקריירה (ובחיים )- שאסור בשום פנים ואופן להתפשר.

(נ.ב : את זוכרת שהתקשרתי אליך ביום ששלחת אלי את קו"ח המשודרגים שערכת לי והייתי בהלם מהצורה שבנית לי אותם (עם תקציר בהתחלה ו- 2 עמודים – מי שמע על דבר כזה קו"ח ב – 2 עמודים??!! ) -והתעקשת שאני אשאיר אותם כמו שהם ובסוף אני אגיד לך תודה.. אז צדקת ; תודה רבה !! )

תמשיכי לעשות את מה שאת עושה כל כך טוב ולעזור לעוד אלפי אנשים!

בברכה,

נינה חנקין

היי נורית
שמחה לבשר לך שגם עדכנתי כבר את הקו"ח באנגלית, על סמך הגרסה שהכנו בעברית.
מה שעזר לי זה ההתעקשות שלך לכוון לקו"ח ממוקדים בתוצאות, שלא ויתרת לי: מצד אחד – נתת לי את ההסבר ברמת העיקרון, ומצד שני – גם עזרת לי לממש בפועל בגוף מסמך הקו"ח, שורה אחרי שורה.
גם כשניסיתי להגיע לזה בפעמים קודמות לבד, לא הצלחתי להגדיר תוצאות שראיתי לנכון להציג אותן בקו"ח, זה עזר שאת ישבת וראיינת אותי בשיחתנו הטלפונית, ועברת יחד איתי תפקיד אחרי תפקיד כדי למצוא מה כן אפשר להציג כתוצאות, זה מאוד עזר לי.

טליה

היי נורית
האזנתי להדרכה שלך לגבי הלינקדאין – את אדירה!
אני כבר מיישמת את הדברים ומקבלת תגובות.
04/02/2015

דפנה צרור

הי נורית.
אתמול עברתי במקרה בלינקדאין וקראתי את הפוסט שלך על מה המועמד צריך להביא למקום העבודה החדש.
החלטתי להשתמש בזה בראיון שהיה לי אתמול ומראש אמרתי למראיין שהמשרה שהוא הציע לי קטנה עלי. הוא אמר לי בוא בכל זאת.
עשיתי תצוגת תכלית בעזרת הפוסט שלך. המראין cto
אמר שעוד לא היה בראיון כזה והו בודק אפשרות הקמת תפקיד בכיר במיוחד בשבילי.
הפוסט שלך נתן לי הרבה ביטחון.
תודה

עומר יפחר

נורית בוקר טוב
ראשית, תודה רבה על התייחסותך.
שנית ובנימה אישית, הסיוע הזה שלך יכול ונותן תקווה ונקודת אור במנהרה הזו של חיפוש עבודה.
אני מחפשת עבודה מזה כחודשיים, וכל סיוע המעניק ביטחון נחשב עבורי עולם ומלואו.
שוב, תודה רבה
בברכה,

רותי מרדכי

שבוע טוב וחג שמח נורית
הנני מנוי על הקורס החינמי שלך. עד עכשיו הכל היה מפרה במיוחד ובעל שירות אדיר לציבור מבחינתי,כן ירבו כשכמותך.
אני מקווה שבעתיד(בראיונות) זה יהיה גם מניב.
מכיוון שאני מאוד מרוצה מכל החומר שנשלח אלי עד כה,הייתי שמח מאוד לקבל את הלינק לחלק החמישי – כיצד להתכונן למבחנים במכוני המיון והערכה.
תודה מראש

אדם

עשיתי את הסדנא ואני מאוד ממליץ

אורן עברו

לכבוד: נורית אגמי.
לאחר תקופה ארוכה, שנה וחודשיים של ראיונות לא מוצלחים, פניתי לנורית, שאליה הגעתי דרך לינקד-אין.
נורית הבינה על מה לשים דגש ומה עלי לשנות בגישתי לראיונות העבודה, על מנת לבלוט מבין שאר המועמדים. כמו כן נתנה פידבקים ודגשים חשובים על קורות החיים שלי. את השיחה קיימנו מספר ימים לפני ראיון עבודה, בעקבותיה הרגשתי שינוי גדול בגישתי במהלך הראיון. עברתי את הראיון וסדרה נוספת של ראיונות באותה החברה, חודש וחצי אחרי המפגש עם נורית מצאתי עבודה. אין לי ספק שעוד נשתף פעולה בעתיד, במטרה לקדם את הקריירה שלי.
17/09/13

אריק גבורה

קורות החיים של צבי שודרגו בסוף חודש יוני 2012 .
הערה חשובה: צבי שידרג את קורות החיים שלו אצל נורית לאחר שהם כבר עברו שני שדרוגים במקומות אחרים.
היי נורית
תודה רבה על העידוד, העזרה וקורות החיים.
בתחילת תהליך חיפוש המשרה הבאה שלי זכיתי לתשובות בודדות למשלוח קורות החיים שלי, לאחר שיכתוב קורות החיים ע"י נורית חל שיפור רב במספר התשובות ויותר מכך- התשובות היו ממוקדות יותר למשרות אותם חיפשתי.
השינוי בתגובה לקורות החיים שלי היה הפתעה עבורי מאחר וקורות החיים כבר עברו שידרוג של שני גורמים מקצועיים-
למרות זאת נורית שינתה את קורות החיים מתיאור תפקידים בשפה שהיתה מובנת רק לאנשים שעבדו בחברה בה עבדתי בעבר לקורות חיים ברורים ושיווקים.
התהליך שנורית הובילה דרש ממני מחשבה של מספר ימים על מה היו הישגי המקצועיים (בלי לתת על כך את הדעת, התעלמתי מכך לחלוטין בקורות החיים המקוריים) – תהליך זה גרם לי להבין טוב יותר מה המשרה המתאימה לי ולבנות בצורה טובה יותר את האמונה שאמצא מקום עבודה מתאים לציפיותיי.
מצאתי מקום עבודה מתאים לאחר 4 חודשים הכוללים את חופשת הקיץ והחגים!

צבי גלי – מנהל פרויקטים בכיר בהייטק

תאריך שדרוג קורות החיים: 11/11/2012
תאריך חתימה על חוזה עבודה: 26/12/2012 (אל העבודה כבר התקבלתי שבוע קודם לכן)
קורות חיים בשיטה של נורית מיקדו מבחינת איזה תפקידים אני מחפשת. לפני השדרוג היו לי קורות חיים של עמוד אחד בלבד כמו העצות של כל ה"מומחים" למיניהם. חשוב לי להדגיש שנורית שידרגה את קורות החיים שלי וקיבלתי גרסה סופית עם שני עמודים. חשבתי ששני עמודים זה לא טוב אבל מסתבר שזה היה מעולה כי עם קורות החיים החדשים קיבלתי הרבה יותר פניות ממעסיקים.
היתה פעם ששלחתי את קורות החיים שלי למשרה מסוימת ותוך 5 דקות מרגע ששלחתי אותם כבר חזרו אליי וקבעו לי ריאיון למחרת. מבחינתי זה היה שיא חדש.
אני יודעת שזה לא טריוויאלי כי במקום אחד שבו התראיינתי המראיינת סיפרה לי שהיא קיבלה מאות קורות חיים למשרה. קורות החיים החדשים שלי גם הכינו אותי לריאיון העבודה כי ידעתי איך לשווק ולמכור את עצמי. הכרתי בערך המוסף שלי וזה מאוד עזר לי למכור את עצמי למעסיקים.
מצאתי עבודה בטווח של כחודש מרגע שידרוג קורות החיים שלי אצל נורית ואף הגעתי למצב שהייתי צריכה לבחור בין 2 הצעות עבודה. אלו היו שתי הצעות טובות ובתפקידים מעניינים.
היו עוד כמה אופציות בדרך שעליהן ויתרתי כי הבנתי שאני נמצאת במצב שבו אני יכולה לבחור את העבודה שאני רוצה. אפילו אני לא האמנתי שבזמן כל כך קצר של כחודש בלבד אמצא עבודה.
קורות החיים בשיטה של נורית עזרו לי ברמת הביטחון וגם ברמה הפרקטית של איך להציג את עצמי, מה להציג ומה להדגיש.
מצאתי עבודה מהר הרבה בזכות נורית ואני מודה לה על כך!
נורית, תודה רבה לך על העזרה והאכפתיות.

גלי רלר

קורות החיים הראשונים שלי לא היו הצלחה.
אחרי ששידרגתי אצל נורית, היתה קפיצה משמעותית בכמות הפניות. תוך כמה שבועות סגרתי חוזה ותוך חודשיים התחלתי לעבוד בחברה חדשה ובתפקיד חדש. הישג מאוד יפה לאור העובדה שלא היה לי ניסיון בתפקיד החדש שאליו התקבלתי. באתי מהעולם הטכני –
הייתי תומך טכני בלקוחות וניסיתי להשתלב בתפקיד בתחום המכירות. הספיקו לי בסה"כ שני ראיונות פרונטאליים עד שקיבלתי הצעת עבודה. המראיין הראשון שאצלו התראיינתי מאוד אהב את קורות החיים שלי ואמר לי שהם מושכים את העין ושהוא החליט לרוא לי לריאיון עבודה על סמך קורות החיים שלי. למרות זאת, בסופו של דבר לא התקבלתי לשם. בריאיון השני אצל מראיין אחר, גם כן נאמר לי שקורות החיים שלי יפים מאוד ושהם מאוד מרשימים וזו הסיבה שקראו לי לריאיון. למקום הזה התקבלתי.
נורית גם שידרגה את פרופיל הלינקדאין שלי כך שהיום הפרופיל שלי עולה הרבה יותר בתוצאות חיפוש. לפני כן כמעט שלא עליתי בתוצאות חיפוש. פנו אליי מחברת מיקרוסופט דרך הלינקדאין בקשר למשרה אך לא ניגשתי כי כבר התקבלתי למקום אחר. פנו אליי מהרבה מקומות אחרים דרך הלינקדאין בקשר למשרות. אני עדיין ממשיך לקבל הצעות עבודה דרך הלינקדאין למרות שאני כבר עובד.

לירן לוי – שדרוג קורות חיים ופרופיל הלינקדאין

הערה חשובה: ערן שידרג את קורות החיים שלו אצל נורית לאחר שהם כבר עברו שידרוג במקום אחר.
לפני שהגעתי לנורית הייתי כבר צרכן משופשף של טיפים, עצות ממוחזרות ומקסמי שווא למיניהם מבית מדרשם של מנהלי כ"א.
בשלב מסוים דאגתי לשדרג את קורות החיים שלי בחברת כ"א מוכרת ובעלת מוניטין, אך למרות הפורמט המרשים והדגשת הכישורים והמעלות, הצעד לא הוכיח את עצמו במבחן התוצאה, קיבלתי זימונים לראיונות בתדירות של בקושי פעם בשבועיים ולקשת מצומצמת של תפקידים, חלקם פחות רלוונטיים.
לפני מספר חודשים הגעתי לנורית בעקבות קריאת פוסטים שלה שפורסמו בקבוצות ברשת הלינקדאין. מיד זיהיתי שמדובר ברוח רעננה, חדשנית ומיוחדת מאוד בנוף המקצועי של משאבי האנוש. נורית הצליחה לדבר בגובה העיניים ולהמחיש נושאים שעליהם אחרים דיברו בסיסמאות שגורמות למחפשי עבודה בעיקר רפיון ידיים ותסכול.
שליטתה באפיקי הגיוס במדיה המקוונת והמוכנות של נורית לשתף את קוראיה ולקוחותיה ב"מידע פנימי" מתחום ההשמה, הופכות אותה לנכס של ממש עבור מחפשי עבודה.
פניתי לנורית בסוף אפריל 2012, תוך ציפיות רבות, במטרה לבצע שדרוג אפקטיבי בקורות החיים שלי ותקוותי לא נכזבו. נורית הצליחה לשפר הן את התוכן של המסמך והן את המימד השיווקי שלו. היא חידדה בפני את נושא התאמת המסמך לתפקיד המבוקש ועזרה לי בכך להגיש מועמדות ליותר תפקידים שמתאימים לי. התוצאות לא איחרו לבוא- החלו לזמן אותי לראיונות בתקופה "חלשה", של חגים ותוך זמן קצר התגברה תדירות הראיונות ל-בין ראיון לשני ראיונות עבודה בשבוע. הדלתות שפתח לי מסמך קורות החיים המשודרג אפשרו לי להתקבל תוך שלושה חודשים בלבד ל-שלוש עבודות שונות…!!!. על אחת מהן העדפתי לוותר ולשתי העבודות האחרות התקבלתי במקביל, כך שנשאר לי רק לבחור את העבודה המתאימה לי ביותר.
המינוף הזה העניק לי את האפשרות לבחור משרה מתוך עמדה של כוח! מצב שלא היה לו תקדים עבורי בעבר!
בסיכומו של דבר, זכיתי תוך זמן קצר בתפקיד שרציתי בחברת אלקטרוניקה.
מאחר ונורית הוכיחה את עצמה בפניי כמקצוענית מהמעלה הראשונה אני ממליץ על שירותיה בחום ומאחל לה בהצלחה רבה.
ערן בית הלחמי מקרית מוצקין

ערן בית הלחמי – שדרוג קורות חיים

שלום,שמי נועה,
פניתי לנורית לקבלת הכנה לראיון עבודה, אחרי שכבר הייתי אצל כמה "מקצוענים" שלא עזרו לי כלל והוכיחו את עצמם כלא מקצוענים הגעתי לנורית,אחרי שקיבלתי המלצה מחברה ואכן נורית עשתה לי הכנה מלאה ויסודית לקראת ראיון עבודה שהייתי בו, הגעתי ממש מוכנה וידעתי איך לשווק את עצמי בצורה נכונה, ידעתי לכוון את עצמי בתשובות שלי ולהראות למראיינים שלי שאני המתאימה ביותר עבור התפקיד וכך היה,
בזכות ההכנה המקיפה של נורית,הגעתי מוכנה ומלאת ביטחון ,האמנתי בעצמי וכך עברתי את הראיון בהצלחה ואף זומנתי לראיון נוסף אצל המנכ"ל, גם אליו הגעתי מוכנה ועברתי אותו בהצלחה רבה כאשר נורית לכל אורך הדרך מלווה אותי,מתעניינת,מחזקת ובסוף…התקבלתי לתפקיד שרציתי
חשוב לי להמליץ על נורית דווקא מהמקום שהייתי אצל אחרים וראיתי את ההבדל,הן במקצועיות והן ביחס ובאכפתיות לאורך כל הדרך!

תודה רבה נורית, על כל עזרתך לכל אורך הדרך, אין לי ספק שאת תותחית בתחומך ומביאה איתך גם אכפתיות ודאגה ללקוחות שלך שזה נדבך לא פחות חשוב. אני ממליצה בחום לכל מי שמחפש עבודה ורוצה להשקיע פעם אחת באופן איכותי לטובת השגת התפקיד המיוחל!

אורית נועה אלגרבלי – הכנה לריאיון עבודה

הגעתי לנורית דרך האינטרנט ולאחר שיחה עם בחור שכבר קיבל את שירותי עריכת קורות החיים על ידי נורית. השיחה עם הממליץ עזרה לי להבין שאכן התהליך של נורית שונה ומאד חשוב עבורי.
התחלתי בחיפוש עבודה בצורה אקטיבית בחודש מאי 2012 לאחר שהתפטרתי ממקום עבודתי והחלטתי שלפני הפצה של קורות חיים שלי- עדיף שאקח שירות של מקצוען שמבין בדיוק כיצד להבליט את כישורי.
שוחחתי עם נורית שהסבירה לי את התהליך וקיבלתי ממנה את השאלון המפורט שעליו עבדתי כשמונה שעות רציתי במקור לעשות סדנא אצל נורית אבל מכיוון שזה לא היה אפשרי- עבדנו עם השאלון המפורט שזהו אחד השלבים החשובים ביותר בכל התהליך של נורית.
השאלון ממקד ועוזר לנו להבין בדיוק במה אנו טובים ומה חשוב שנבליט בקורות החיים. שמתי לב בעיקר שהשאלון מוציא ממני את הדברים המיוחדים שעשיתי ואת הכישורים שאצלי אשר הם שונים מאנשים אחרים שעשו את אותו התפקיד. כלומר מגוון השאלות נותן לנו להבין במה אנו שונים ומה הייחודיות שלנו וזה בדיוק מה שחשוב להבין בהכנת קורות חיים טובים.
לאחר ששוחחתי עם נורית שוב- הבהרנו כמה נקודות נוספות ולאחר מכן קיבלתי ממנה קורות חיים מאד שונים ממה שהייתי רגילה עד כה.אני חייבת לציין שקורות החיים שקיבלתי היו מאד מפורטים ושונים מכל מה שהכרתי כלומר רואים ישר את ההבדל ואני לא הייתי מסוגלת לרשום גירסא כזו לבדי ללא ההדרכה.
כאמור, התחלתי לשלוח את קורות החיים שנורית עשתה לי לכמה אנשים שהכרתי ובנוסף התחלתי להכין גרסאות שונות לכל הצעת עבודה שמצאתי לנכון לבדוק. במשך שבועיים- שלושה עשיתי עבודה מאד אינטנסיבית של חיפוש, שליחה והרשמה לאתרים וכן עדכון קורות החיים של נורית בהתאם לכל תפקיד. יצרתי סה"כ כ-30 גרסאות שונות במשך תקופה של כחודש.
להפתעתי קיבלתי מהר מאד (תוך ימים ספורים) טלפונים מחברות השמה או חברות ישירות ועברתי כמה ראיונות בטלפון. קיבלתי בין 3 ל- 5 פניות בשבוע!
בזכות תהליך קורות החיים של נורית הכנתי את עצמי לראיון הטלפוני בצורה טובה מאד וגם הבנתי בעצמי מה הן הנקודות שאני צריכה להבליט בראיון טלפוני.
בחודש יוני זומנתי לשני ראיונות והתקבלתי לאחד המקומות כבר ביולי.
במהלך החודש שבו חיפשתי עבודה, היו לי שיחות טלפון רבות (קיבלתי לפחות 3 שיחות בשבוע ממעסיקים) אך אני בחרתי להתמקד רק במשרות שבאמת היו טובות עבורי.
במילים אחרות העובדה שמקבלים יותר שיחות טלפון נותנת לנו אפשרות בחירה, נותנת לנו ביטחון עצמי גבוה יותר, ואין צורך לקפוץ על כל טלפון ולקבל כל הצעה.
ההשקעה בתהליך של נורית שבתחילה נראית יותר יקרה מפתרונות אחרים מתבררת מהר כמאוד משתלמת בגלל סיבות רבות (כלומר הביטחון וריבוי ההצעות שמגיע כתוצאה מקורות חיים מוצלחים) .כל אחד צריך גם להבין שגם הוא צריך להשקיע בתהליך זמן ומחשבה. נורית עוזרת ומכוונת אבל כל מועמד חייב להשקיע ולהיות מאד רציני בתהליך על מנת להצליח.
תהליך הכנת קורות החיים עם נורית לימד אותי כמה דברים:
הראשון הוא שהיא באמת ואכן יודעת בדיוק כיצד לנסח קורות חיים שמושכים את תשומת הלב של המגייסים בצורה מאד בולטת
אין ספק שהטלפונים שקיבלתי ממעסיקים כבר הוכיחו שקורות החיים שלי מוצלחים.
בנוסף למדתי שההצלחה תלויה גם במועמד עצמו שחייב לבצע ניתוח מעמיק של יכולותיו ורצונותיו בהתאם למה שנורית מדריכה בשיטה שלה.
כלומר, המטרה היא להבין את התהליך על מנת לדעת ליצור גרסאות נוספות של קורות חיים ולהבין במה אנו מצטיינים ושונים מאחרים, מה הערך הייחודי שלנו למעסיקים.
בפעם הראשונה זה יכול לקחת לנו חצי שעה לייצר גרסא שונה אך בפעמים האחרות לומדים לעדכן את קורות החיים תוך דקות ספורות.
דבר אחרון שנתן לי התהליך עם נורית הוא בטחון גבוה מאד בעצמי וביכולות שלי.
העובדה שאנו מגדירים בצורה מדוייקת מה אנו יודעים לעשות יותר טוב מאחרים ולאן אנחנו חותרים – עוזרת לנו להגיע ליעד המבוקש.
בנוסף, בראיון העבודה הרגשתי שאני יודעת בדיוק כיצד לענות לשאלות משום שעבודת ההכנה שלי עם נורית על קורות החיים הכינה אותי בצורה מצויינת גם לריאיון העבודה.
לסיכום- אני ממליצה בחום על התהליך של נורית משום שלדעתי הוא מאד מוכיח את עצמו ! במקרה שלי נתן לי אפשרות לבחור בין דיי הרבה אפשרויות (טלפונים) לאן בדיוק אני רוצה לגשת לראיון ולא הרגשתי לחץ לגשת לכל דבר שמציעים לי משום שהבנתי שיש מספיק היצע של משרות.
מהר מאד הבנתי שאני מצליחה לעבור את הסינון הראשון ולכן עליי להחליט אם מתאים לי ללכת לראיון או לא משום שכמובן לפעמים ההצעה לא בדיוק תואמת את מה שאני רוצה.
בסופו של דבר חתמתי על חוזה תוך חודש וחצי מרגע תחילת חיפושי העבודה שלי-וזה לדעתי בזכות ההשקעה בתהליך בניית קורות החיים של נורית אגמי שנתנה לי כלים מצוינים להשגת המטרה שלי.
בברכה
שני כהן (Shany Cohen – Customer Relations Manager)

שני כהן – שדרוג קורות חיים

נורית שלום,
ברצוני להודות לך על ההכנה לראיון שהעברת לי וסייעה לי בקבלת המשרה אותה שאפתי לקבל. בזכות ההכנה, הגעתי לראיון מאוד ממוקד בעיקר לעניין בניית המסר שאותו היה חשוב להעביר ושבכלל לא הייתי מודע לו וכיצד לבצעו. ואכן, צלחתי אותו בהצלחה מבין מעל עשרה מועמדים שרק 3 מהם עברו לשלב הבא!
אין ספק שתרומתך להצלחת התהליך הינה משמעותית ולמרות שהייתי סקפטי בתחילה, נוכחתי לדעת כי ישנם דגשים שלא הייתי מודע אליהם אלמלא ההכנה לראיון שהעברת לי. מאוד ממליץ למי שחשוב לו להצליח ולהתבלט מעל מועמדים אחרים ששווים בניסיון
איתי
05/03/2013

איתי ציפרוני

הערה חשובה: אלי שידרג את קורות החיים שלו אצל נורית לאחר שהם כבר עברו שידרוג במקום אחר.
הכרתי את נורית כמו רבים אחרים ברגע לא קל שחיפשתי עבודה (במאי 2012 ) וכצפוי הייתי לחוץ ולא ממש בטוח ביכולת שלי למצוא עבודה בזמן קצר. פניתי לנורית לשדרוג קורות החיים, אך מה שקיבלתי מנורית היה הרבה יותר מכך. במהלך הכנת קורות החיים נורית הצליחה למקד אותי להבין מה היתרונות שלי ואיך להציג את עצמי בראיון העבודה. בנוסף לכך נורית הצליחה לסחוף אותי בכמות האופטימיות הבלתי נגמרת שלה. ברור לי שכעת לאחר שמצאתי עבודה תוך חודש וחצי בלבד לנורית היה יד ולב בדבר ועל כך אני מודה לה.
ובאמת שוב תודה
אלי
Eli Carmi – Senior Realtime Embedded Software Engineer

אלי כרמי – שדרוג קורות חיים

נורית מוכוונת מטרה וממוקדת בהשגת התוצאות הכי טובות ואפקטיביות עבור לקוחותיה. היא שידרגה את קורות החיים שלי ושיפרה אותם. התחלתי לקבל ישר שיחות טלפון ממגייסים ואני מודה שהגרסה החדשה של קורות החיים שלי היא הרבה יותר טובה ומוכוונת לתפקיד שבו אני מעוניין. הגרסה החדשה שלי מתארת בצורה טובה את הערך המוסף שלי, הכישורים שלי וההיסטוריה התעסוקתית שלי. נורית הדריכה אותי צעד אחר צעד בנוגע לטרנספורמציה של קורות החיים שלי. נורית התקשרה אליי שבועיים לאחר שידרוג קורות החיים שלי. שמחתי לעדכן אותה שהיו לי 4 ריאיונות עבודה תוך שבועיים כאשר לפני כן היו לי שני ריאיונות עבודה בלבד במשך שנה. תוך חודש וחצי התחלתי לעבוד במקום עבודה חדש. אני מאוד ממליץ על נורית לשדרוג קורות החיים שלך.
Gabriel Schwartz, R&D Leader

גבריאל שוורץ – שדרוג קורות חיים

הערה חשובה: אורית שידרגה את קורות החיים שלה אצל נורית לאחר שהם כבר עברו שידרוג במקום אחר.
אורית נחשון – שדרוג קורות החיים – הסיפור שלי
התחלתי לחפש עבודה לפני כמה חודשים.
במשך כחודשיים-שלושה שלחתי עשרות עותקים של קורות חיים לחברות השמה וגם ישירות לחברות, אולם ההיענות הייתה מאד דלה. קיבלתי טלפונים בודדים, אבל לא הייתי כמעט באף ראיון עבודה.
התקרבתי לתקופת יולי-אוגוסט-חגים, דמי האבטלה עמדו להסתיים, מה שהפך את החיפוש למלחיץ מאד…
בדיוק אז נתקלתי באתר של נורית והחלטתי לנסות לשדרג בעזרתה את קורות החיים שלי.
בהתחלה קצת היססתי, משום שההמלצות של נורית בחלק מהמקרים הפוכות ממה שאתרים או חברות המתמחות בכתיבת קורות חיים ממליצים, אבל החלטתי שאין לי מה להפסיד… שכרתי את שירותי של נורית בסוף חודש יולי 2012 .
ביום שבו קיבלתי חזרה מנורית את הגרסה המשודרגת, שלחתי את קורות החיים המעודכנים למספר ארגונים וחברות השמה.
למחרת כבר קיבלתי טלפון מאחת החברות, ונקבע לי ראיון עבודה לאחר יומיים.
למרות התקופה הקשה של החופשות (יולי-אוגוסט), המשכתי לקבל כמה טלפונים בשבוע גם מחברות השמה וגם ישירות מארגונים גדולים.
הגעתי למצב בו התקבלתי לעבודה אחת, אבל לא הייתי מרוצה מהתנאים והיתה לי האפשרות לסרב, לא להתפשר, ולבסוף התקבלתי לתפקיד מעניין ומאתגר בארגון גדול, בתנאים שרציתי.השבוע (באמצע ספטמבר) התחלתי לעבוד, ואני מאד מרוצה! תוך חודש וחצי מזמן שדרוג קורות החיים שלי אצל נורית, התחלתי לעבוד בתפקיד, בארגון ובתנאים שרציתי.
למרות ואולי דווקא בגלל שנורית נוקטת בגישה שונה מרוב האנשים בכתיבת קורות החיים, קורות החיים הופכים לאטרקטיביים ומרשימים במיוחד.
המון תודה ובהצלחה!
אורית.
Experienced development team leader and system analyst

אורית נחשון – שדרוג קורות חיים

כשחיפשתי עבודה, הייתי בעל פוסט-דוקטורט בפיזיקה מחו"ל, עבדתי באקדמיה בארץ וניסיתי להשיג תפקיד ראשון בתעשייה. פניתי אל נורית בחודש אפריל 2012 ואני חושב שלשכור את נורית היתה ההחלטה הכי טובה שעשיתי במהלך חיפוש העבודה שלי..
.לפני כן חיפשתי לפחות כמה חודשים עבודה והיו לי קורות חיים שכבתי אותם בעצמי וחלק מהחברים עזרו לי לשפר אותם. לא קיבלתי הרבה תגובות ממעסיקים וכששלחתי את קורות החיים שלי לחברות ההשמה השונות אז בד"כ לא חזרו אליי עם הצעות עבודה. ראיתי את הסרטונים שנורית שמה בנוגע לקורות חיים והבנתי שעשיתי מספר טעויות בקורות החיים שלי. ניסיתי לתקן לבד ואז חשבתי שאוכל להיעזר בעזרה מקצועית ופניתי אל נורית..
נורית שדרגה את קורות החיים שלי וכתבה בתוך קורות החיים את ההישגים שלי ואת מילות המפתח המתאימות. היא שיפרה את קורות החיים שלי ועשתה להם אופטימיזציה. התוצאות היו מצוינות. במיידי הוזמנתי לכמה ראיונות עבודה ומגייסים התחילו להתקשר ולהציע לי משרות מעניינות. תוך תקופה קצרה מצאתי עבודה – התחלתי לעבוד תוך חודשיים וחצי מהזמן שבו נורית שידרגה את קורות החיים שלי.
במשך התקופה שחיפשתי עבודה עם קורות החיים המשודרגים שלי, התחילו לחזור אליי יותר מעסיקים ויותר חברות השמה והציעו לי משרות. גם לאחר שמצאתי עבודה עדיין מתקשרים אליי מחברות השמה. נורית הצליחה להנגיש את קורות החיים שלי כך שהם יהיו ברורים גם לאנשים שלא באים מתחום הפיזיקה, שהוא תחום מורכב וקשה להבנה. אני מאוד ממליץ לך על נורית לשפר את קורות החיים שלך ולבצע להם אופטימיזציה.
Alexander Stotland – Physicist, Yield Analysis Engineer

אלכסנדר סטוטלנד – שדרוג קורות חיים

קורות החיים של מיכאל שודרגו ב- 29/10/2012 , בתחילת דצמבר 2012 מיכאל התחיל לעבוד.
שדרגתי את קורות החיים שלי אצל נורית ולא האמנתי מכמות הפניות שקיבלתי לאחר השדרוג. מיד לאחר שהתחלתי לשלוח את קורות החיים המשודרגים שלי, קיבלתי הרבה פניות ממעסיקים. הזמינו אותי ל- 4 ראיונות עבודה פרונטאליים ולאחר חודש מיום השדרוג כבר התחלתי לעבוד. אם אני משווה לתקופה מקבילה של חודש שקדמה לשדרוג, בתקופה המקבילה היו לי אפס פניות!
תודה לך נורית! בזכות שדרוג קורות החיים שלי אצלך, מצאתי עבודה מהר. אפילו אני לא האמנתי שתוך חודש ימים בלבד מיום השדרוג, אני אתחיל לעבוד.
מאחל לך המון הצלחה בהמשך דרכך ומודה לך על עזרתך.
מיכאל (מוני) שריג
16/12/2012

מיכאל (מוני) שריג – מנהל מכירות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אל תפספסו: