עבודה לבני 50 פלוס – האם ניתן למצוא עבודה במהירות?

עבודה לבני 50 פלוס

האם ניתן למצוא במהירות עבודה לבני 50 פלוס? התשובה היא כן.

קודם כל, תמיד יש את החששות בקשר לגיל ולמציאת עבודה לבני 50 פלוס.
הרי הסטטיסטיקה לא משקרת והיא אכן מראה שלבני 50 לוקח יותר זמן למצוא עבודה לעומת מועמדים צעירים יותר בגיל.
לבני 50 פלוס לוקח על פי הסטטיסטיקה כשנתיים למצוא עבודה.
למרות הסטטיסטיקה העגמומית משהו, יצא שעזרתי בעבר להרבה בני 50 פלוס ולקח להם לכל היותר שלושה חודשים עד שהתחילו לעבודה.

גם בני 50 פלוס יכולים למצוא עבודה מהר

לאחרונה עזרתי לאשת רכש בכירה בגיל 50 פלוס בשם נדיה נחשון. היא באה אליי כשכולה מלאה חששות וספקות בקשר ליכולת שלה למצוא את הזדמנות הקריירה הבאה שלה לאור גילה המתקדם וגם לאור זה שהיא עובדת החל משנת 97 באותו מקום עבודה. מדובר בחברה תעשייתית מוכרת וידועה שמובילה בתחומה בארץ. היא היתה מלאת חששות. כמובן שיש הצדקה לחששות שלה כיוון שלפי נתוני הלמ"ס ככל שהגיל עולה, שוק העבודה נהיה יותר קשה. אמרתי לה שיש מקום לאופטימיות כיוון שבתחום שלה אנשי רכש בד"כ משתבחים עם השנים. במילים אחרות היא בחרה בקריירה ה"נכונה".
היא עברה איתי את התהליך של הכנת קורות חיים. ב- 20/02/2013 , היא קיבלה את גרסת קורות החיים הסופית שלה וב- 28/02/2013 (שבוע אחרי) זה מה שהיא כתבה לי:
"שלום! את קוסמת ??? הפלאפון שלי לא מפסיק לצלצל … לאחר 4 ימים שלמים של אבטלה …בגילי הגריאטרי ..אני הולכת לסגור ביום ראשון …(סיימת לעבוד ביום חמישי שעבר והיו יומיים פורים…). אני בעצמי לא ממש מאמינה למה שאני כותבת..
יום נפלא לך
נדיה נחשון

לתכנית הטורבו לחצו כאן! למצוא עבודה מהר, להרוויח יותר ולהגשים את עצמך
חשבתי שהיא קצת "מסכנה" שבקושי היה לה שבוע של חופש והיא כבר חוזרת לשוק העבודה ואפילו לא צריכה לעבור שנייה בלשכת התעסוקה. מצד שני, מאחלת לכל עם ישראל להיות במצב ה"מסכנות" הזה.
אז זהו… אני לא קוסמת אבל אני יודעת איך לפצח את שוק העבודה ואיך לייצר מסמך קורות חיים שיווקי – כזה שיתפוס את תשומת הלב של מעסיקים ויגרום להם לפנות אליכם ולהציע לכם את המשרות שאתם רוצים.
נדיה הגיעה אליי דרך הפנייה מלקוחה אחרת שהשתמשה בעבר הלא-רחוק בשירותיי וסגרה חוזה עבודה בהייטק על תפקיד שרצתה תוך חודש בלבד.

איך בני 50 פלוס יכולים למצוא עבודה מהר – הנה הפרקטיקה:

 1. בני 50 פלוס יכולים למצוא עבודה מהר על ידי אימוץ של גישה חיובית – גישה חיובית הכרחית לכל חיפוש עבודה ובכל גיל, גם אם אתם בני 50 פלוס. לחפש עבודה זה מסע נפשי לא פשוט שחובה בתוכו קשיים ודחיות לרוב.
  לחצו כאן בשביל תרגיל וידאו קצר לחשיבה חיובית

  רוצה למצוא עבודה מתאימה מהר?

  להתקדם בקריירה ולהרוויח יותר?

  קבל קורס חינמי

  כבר אמרו לפניי שהכל בראש. מי שבא מראש עם גישה של, אני בן 50 פלוס, אני מבוגר מידי, בטוח יעדיפו עובדים צעירים יותר ממני, סיכוי גדול שהמחשבה שלו תתגשם. כל בני 50 פלוס שקיבלו הכנה נכונה לחיפוש עבודה, מצאו עבודה תוך מספר חודשים בודדים בלבד.

 2. בני 50 פלוס יכולים למצוא עבודה מהר על ידי כתיבת קורות חיים מנצחים. חובה לקרוא את הפוסט שמגלה איך לכתוב קורות חיים מנצחים, לקריאה, לחצו כאן!
 3. בני 50 פלוס יכולים למצוא עבודה מהר על ידי הכנה לראיון עבודה – לעשות הכנה לראיון עבודה אפילו עם עצמכם כך שתדעו לענות על שלוש השאלות הבאות:
  למה אתם מתאימים לתפקיד?
  למה לקחת דווקא אתכם מבין כל המועמדים?
  מה ההישגים שלכם בעבודות קודמות?
  להרחבה, מומלץ מאוד לקרוא – "הכנה לראיון עבודה,- טיפים שלא תמצאו במקום אחר"
 4. מומלץ להתעמק גם כיצד לענות על שאלות ספציפיות שהרבה מראיינים נוהגים לשאול על תכונות שליליות וגם על תכונות חיוביות.
 5. בני 50 פלוס יכולים למצוא עבודה מהר על ידי כך שהם יגיעו לראיון העבודה עם שפת גוף משכנעת, כזו שהוכחה מחקרית כיעילה וגורמת למראיינים להעדיף אותך.
  שפת גוף בראיון עבודה – הנוסחה המנצחת!

 6. בני 50 פלוס יכולים למקסם את השכר והתנאים על ידי התכוננות לשלב המשא ומתן על שכר – זהו שלב מאוד חשוב שהוא גם אחד השלבים הסופיים, הוא השלב של משא ומתן על שכר . משא ומתן על שכר הוא שלב שאם מתכוננים אליו, ניתן לשפר את השכר באלפי ש"ח בשנה ואף בעשרות אלפי ש"ח בשנה. אני תמיד אומרת שאם הציעו לך הצעה אז סימן שרוצים אותך. אם רוצים אותך אז אתה נמצא בעמדה של משא ומתן על שכר ותנאים אחרים. גם בני 50 פלוס שקיבלו הצעת עבודה, נמצאים בעמדה של משא ומתן. הרבה אנשים מנהלים מנהלים משא ומתן מתוך התפיסה שלהם את המציאות וזה נכון חלקית. העניין הוא לא רק איך אנחנו בתוך מחפשי עבודה תופסים את המציאות אלא איך המעסיק תופס אותה. יכול להיות שלמעסיק יש אילוצים ולוחות זמנים צפופים והוא חייב עובד כאן ועכשיו. השיקולים שלנו הרבה פעמים לא רלוונטיים למעסיק. גם בני 50 פלוס יכולים לנהל משא ומתן על שכר מתוך תחושת ערך ותרומה. זה הכל בראש שלנו והסרט שלנו הוא לאו דווקא הסרט של הצד השני.

כאשר מתכוננים כמו שצריך לחיפוש עבודה ויודעים מה מצפה לנו, אין זה משנה אם אנחנו בני 50 פלוס או בגיל אחר, ההכנה לכל השלבים מפחיתה מהלא-נודע, מה שמגביר את הביטחון העצמי ותורם להצלחת התהליך ולמציאת עבודה מהר. כן, אפילו תוך שבוע ימים בלבד כמו המקרה של נדיה נחשון שמתואר מעלה. נדיה בכלל לא היתה משופשפת בתהליך חיפוש עבודה כי היא עבדה באותו מקום שנים רבות. אז אם נדיה הצליחה, כולם יכולים להצליח, כולל בני 50 פלוס בחיפוש אחר העבודה הבאה שלהם.
יש עבודה לבני 50 פלוס. זה מהניסיון שלי. אני לא אומרת שאפליה על רקע גיל לא קיימת. אני כן טוענת שיש הרבה בני 50 פלוס שלא מנוסים בחיפוש עבודה או לא יודעים לעשות את זה נכון. כמו שיש בני 40 פלוס וגם בני 30 פלוס שחיפוש העבודה שלהם עשוי להתארך בגלל טעויות בתהליך חיפוש העבודה. חיפוש עבודה זו מיומנות שדורשת גם ידע וגם ניסיון.
אנחנו מספקים לכם את הידע הנדרש וכל שעליכם הוא לאמץ את הטיפים המעולים לתוך החיים שלכם, לפחות עד שתמצאו עבודה. ככל שתאמצו את הטיפים שלנו במהירות, כך תמצאו עבודה יותר מהר.
כדי לקבל את כל הטיפים של הקורס החינמי המלא שלנו למציאת עבודה מהר ובתנאים המיטביים לחצו על הבאנר ושם תקבלו טיפים נוספים בקשר לראיון עבודה, טיפים על קורות חיים, טיפים לאיך לעבור ראיון טלפוני, טיפים על ממליצים לעבודה ועוד ועוד….


5 תגובות על “עבודה לבני 50 פלוס – האם ניתן למצוא עבודה במהירות?”

 1. דיי כבר עם השיווק המטעה הזה.
  דיי לשחק ברגשות של אנשים.
  חבל שאת בוחרת להתבטא כך להמציא כותרות ולתת תקווה מוטעית באנשים ולגבות על כך כסף מאנשים.
  גם בגיל 50? ו55? 60 גם? אה לא

  • ירון שלום,

   לצערי, אתה טועה מאוד. אתה מוזמן לפנות אליי ואני אתן לך את הטלפון של נדיה.
   בעצם, אולי אני אעלה את הפוסט הבא עם וידאו שלה כדי שתשמע את הסיפור מפיה.

   גם בני ישראל לא כל כך רצו לצאת ממצרים למרות שמשה בא לגאול אותם.

   נורית

 2. ערב טוב נורית
  אשמח אם תתני ליאת כתובת המייל שלך כדי שאשלח לך את קובץ קורות חיי ועל פיו תנחי אותי מה צריך לעשות כדילשפרו ומה המחיר שעליי לשם עבור השירות הזה

  בברכה
  רם

 3. בס"ד מה עושים שחוזרים לארץ אחרי 21 שנה בחו"ל וגם חוזרים בתשובה ומנסים להכין קורות חיים -מדוע אין קבוצות שעוזרות לדוברי עברית להכינם בצורה שבה רוצים אותה מעסיקים כיום..לאחר 21 בארה"ב אין לי מושג איך בדיוק לקלוע למטרה ואילו משרות עדיף לי להציע את עצמי (יש לי כישורים בתחומים שונים- מה נחוץ יותר ואיפה משלמים יותר?)
  אשמח לעזרה הגעתי בעלייה של נפש בנפש עם בעלי והילדים (עולים חדשים) לפני חצי שנה ועדיין מתקשה עם כתיבת קורות חיים מנצחים…יום טוב!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *